Tüm Türk Kripto Para Borsaları ve Yorumları

Kripto Para Borsaları

İlk olarak Bitcoin isimli kripto paranın internet aleminde yayılmasıyla ortaya çıkan kripto para serüveni, günümüzde milyarlarca dolarla ölçülüyor. Haliyle, tüm kripto paralar bizim de ilgimizi çekmeye başladı. Bu borsadaki hareketlilikler acaba bir miktar yatırım mı yapsak? diye düşündürmüyor  Bu yazımızda yatırım ve alım-satım yapmak isteyenler için, Türkiye’de bulunan tüm kripto para borsaları ve yorumlarını inceleyeceğiz.

Bakmadan Geçme!  Dünya'da Kaç Farklı Kripto Para Türü Var?

BTCTürk

Bitcoin Borsasının Türkiye’de en büyük hacmine sahip olan BTCTürk, Dünya çapında Bitcoin piyasasını etkileyen büyük borsalardan biri. Ayrıca BTCTürk’te Ethereum, Litecoin ve XRP borsaları da bulunuyor. BTCTürk hakkında büyük şikayetler bulunmuyor. Kullanıcıların bir çoğu memnun.

BTCTürk Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

BTCTurk

Koineks

Türkiye’de en fazla kripto para çeşidi bulunduran Koineks, ortalamanın üstünde hacim değerleri ile alım-satım ticareti için en uygun web sitelerinden birisi. Bulunan kripto para çeşitleri:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • XRP
 • Stellar
 • Nem
 • Bitcoin Gold

Çeşitliliği ile öne çıkan Koineks hakkında, fiyatların dengesiz olduğu hakkında kötü yorumlar bulunuyor. Ancak bende Koineks kullanan biri olarak, bazen fiyatlar bağımsız olsa da, bir süre sonra başka borsalarla birlikte orta noktaya gelmeyi başarıyor. Güvenilir ve güzel bir borsadır, önerebilirim.

Koineks Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

Koineks

Paribu

Bitcoin borsası olan Paribu, yatırımcılar için ideal bir web sitesi. Güvenilir ve pratik olduğuna emin olabilirsiniz.

Paribu Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

Paribu

Koinim

Bitcoin, Litecoin ve Bitcoin Cash kripto paraların borsalarına sahip olan Koinim, eski ve güvenilir web sitelerinden biri. Ancak ücretlerin diğerlerine göre biraz daha yüksek olduğu hakkında şikayetler bulunuyor. Bu durum aslında neredeyse tüm Türk borsalarında bulunuyor ancak, nedense Koinim’de bu daha çok ön plana çıkıyor.

Koinim Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

Koinim

Bakmadan Geçme!  Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Bir kaç tane daha Türk Kripto Para Borsaları bulunuyor ancak, en çok kullanılan ve hakkında görüşler bulunan borsaları sizlerle paylaştık. Bazı görüşlere göre de, yabancı borsaları kullanmak çok daha iyi ve mantıklı. Tabii ki bunu kullanmadan bilmek pek mümkün değil. Yakın zamanda Dünya’daki en iyi kripto para borsalarını da paylaşacağız. Peki siz bu borsalardan birini kullandınız mı? Veya bunlar dışında kullandığınız bir Türk Kripto Para borsası bulunuyor mu? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Önceki İçerikOppo’nun Telefonları Alınır Mı?
Sonraki İçerikEn İyi 5 Monitör Modeli
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

1 YORUM

 1. Türk borsaları fiyatları farklı gösteriyorlar. Bu durumdan pek memnun değilim. Ciddi anlamda bu işe girmek isteyen arkadaşlara önerim Binance gibi yabancı borsalarda oynamaları.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın