Web Siteniz İçin Tema Satın Alabileceğiniz 3 Web Sitesi

Web Siteniz İçin Tema Satın Alabileceğiniz 3 Web Sitesi

Yeni bir web siteniz varsa, yeni bir temaya da ihtiyacınız var demektir. İster web site yazılımları kullanın isterseniz, kendi kodlamanız olsun, illa ki bir tasarıma ihtiyacınız olacak. İnternette aramaya başladığınız zaman birçok tasarımla karşı karşıya kalacaksınız ancak bazıları göründüğü gibi olmayacak bazıları ise size yeterli gelmeyecek. İşinizi kolaylaştırmak amacıyla, bu yazımızda en çok alışveriş yapılan ve en kaliteli tema türlerine sahip olan en iyi 3 siteyi paylaşacağız.

Bakmadan Geçme!  İnternet Üzerinden Reklam Verme ve Reklam Alma Firmaları

Öncelikle belirtelim, bu siteler kullanıcılar tarafından en iyi puanı almış olan sitelerdir. İnternet üzerinde bunlar dışında da bir çok tema satışı yapan firma bulunuyor. Eminiz, burada bulunan temalardan daha çok hoşunuza gidecek temalara sahip sitelerde bulunuyordur. Ancak biz şimdilik sadece 3 tanesini paylaşacağız. Eğer ki sizin önerdiğiniz ancak listede olmayan bir site bulunuyorsa bizleri ve diğer okuyucularımızı aydınlatmak amacıyla bu siteleri yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Themeforest

Tema cenneti olarak tabir edilen, içinde binlerce tema barındıran ThemeForest ile aradığınız temaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 2$’dan 20.000$’a kadar fiyatlandırılan bir çok tema bulunuyor. Neredeyse tüm site yazılımlarına ait temalar mevcut. Ayrıca bazen bazı temaları kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlıyorlar. Kaçırmayın derim.

ThemeForest’e gitmek için tıklayın.

ThemeForest

Athemes

Aslında bu site birçok tasarımcının temalarını pazarladığı bir site değil. Bir firma olan Athemes, çoğunlukla WordPress temaları üretmesi ile dikkat çekiyor. Mazeretsiz’in eski teması olan GreatMag temasını da buradan ister PRO olarak ister ücretsiz alabilirsiniz. WordPress tabanlı bir siteniz bulunuyorsa kendinize uygun bir tema bulabilirsiniz.

Athemes’e gitmek için tıklayın.

AThemes

TemplateMonster

Tüm Dünya’da hizmet veren, Türkçe sayfası da bulunan TemplateMonster, binlerce farklı temaya sahip. Tüm site yazılımlarına ait temalara sahip olan TemplateMonster’da binlerce tema bulunuyor. Eğer ki yeni bir şeyler arıyorsanız, bu siteye bakmadan geçmezseniz olmaz.

TemplateMonster’e gitmek için tıklayın.

templatemonster

Bakmadan Geçme!  Google Adsense Gelir Arttırma Yöntemleri

Kısa bir şekilde en çok tercih edilen 3 tasarım satış sitesini paylaştık. Siz bunlardan birini hiç kullandınız mı? Veya sizin önerdiğiniz başka siteler bulunuyor mu? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum yazarak belirtmeyi unutmayın!

Önceki İçerikGoogle Adsense Gelir Arttırma Yöntemleri
Sonraki İçerikAndroid Uygulama Yapma Programları
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın