iPhone X, İndirimli Fiyatıyla BİM’e geliyor!

iphonexbim

Merhabalar! Bugünkü konumuz iPhone X ve BİM. Evet bu iki markanın bir arada kullanılması size saçma gelmiş olabilir ama aslında öyle değiller.

Her zaman daha ucuza alışveriş yaptığımız BİM, bazı zamanlarda Aktüel Ürünler satışa çıkartıyor ve yüksek fiyatlı ürünleri BİM sayesinde daha ucuz meblağlara alabiliyoruz. iPhone satışını bir çok kez yapmış olan BİM, bu sefer de iPhone X modelini satacak.

Bakmadan Geçme!  Samsung, Galaxy S9'u tanıttı!

iPhone X ne kadara satılacak?

Aşağıdaki fotoğraf bir BİM’in önünde çekildi. Bu sayede 64GB bir iPhone X’i 4,999,00TL‘ye alabileceğiz. Ancak şöyle bir durum var. BİM’in internet sitesinde Aktüel Ürünler bölümünde iPhone X yer almıyor. Tahminimce BİM sadece iPhone X satacağı mağazalarda aşağıdaki fotoğrafta gördüğümüz gibi afişler asıyor. Yani evinizin karşısındaki BİM’de satılmayacak olabilir.

iphonex

Ne zaman alabilirim?

9 Mart Cuma günü satışa çıkacak olan iPhone X tahmin ettiğiniz üzere stoklarla sınırlı olacak. Yani saat dokuzda orada olsanız çok iyi edersiniz çünkü büyük ihtimalle kamp kuranlar bile olacaktır 🙂 . 6000TL olan bu telefonun 5000TL’ye indirimli satılması bazılarının çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Yani benim şuan cebimde 5000TL para olsa, tabii ki olmaz 😀 , 6000TL’den düşen bir telefonu satın almam. Tersss köşeee.

Alırım diyeceğimi sandınız büyük ihtimalle ancak bir telefona 6000 değil, 5000 hiç değil, 3000 bile vermem arkadaşlar. Hayatınızın her anı telefonunuza bağlı olarak geçmiyorsa sizlerinde vermesini tavsiye etmem. O paralarla çok daha mantıklı şeyler satın alınılabilir. “Eyyy Cihat, sen kimsin de bize karışıyorsun, adam gibi konuyu anlat geç!” diyorsanız, bu paragrafı görmezden gelin. Yine de bir tavsiye.

iphone

Bu arada konunun başında belirttiğim gibi BİM geçmişte, iPhone 7, ve iPhone 6’da satmıştı. O zamanlarda aynı şekil indirimler uyguluyorlardı tabii ki. Belki aranızda bileniniz, alanınız vardır. Bu arada satılan cihazlar kesinlikle bir pürüz içermez arkadaşlar, ne kadar kulağa şaşırtıcı gelse de BİM ve Apple işbirliği ile satış yapılır ve tüm ürünler 2 yıl Apple garantisi içerir. Zaten farklı bir ürün olsaydı bu kadar yankı uyandırmazdı.

Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz! Bizi takip etmeyi unutmayın!

Önceki İçerikSamsung, Galaxy S9’u tanıttı!
Sonraki İçerikMars’taki Gözümüz: Curiosity
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın