Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba, Mazeretsiz.com kişisel blogumuza hoş geldiniz. Peki, biz kimiz? Bu blogu,iç dünyasını dışarıya yansıtmak isteyen iki arkadaş olarak kurduk. Elimizden geldiğince her konuya değinip hem yorumlarımızı katacağız, hem de sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Ben Kimim?

Cihat Cebeci

Cihat CebeciBen Cihat. Benim hakkımda konuşacak olursak, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisiyim. Memleketim Aydın. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye ilgim çok fazla. Bir çok projede çalıştım, bir çok web sitesi yöneticiliği yaptım. Bilgisayar ile bir bağı olan her konuda kendimi geliştirmeye çalıştım. Photoshop, FL Studio, Web Tasarım konularında uzman olduğumu düşünüyorum.

Bu siteyi kurmaya boş boş otururken karar verdik. “Hadi açalım!” dedim, dediğimle kaldı. Yaklaşık iki ay sonra parayı bir araya getirebildik ve sonunda siteyi açmayı başardık. Bu azimle gidersek elli yıla zenginiz! 😀

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM

twitter  http://www.twitter.com/cihat_cebeci

instagram  http://www.instagram.com/cihatcebecii

youtube  http://www.youtube.com/cihatcebeci

Diğer bloglardan farklı, nitelikli içerik üreten blog sloganımızla bir çok konuda sizi bilgilendirecek ve yorumlarımızı sizlere ileteceğiz. Mazeretsiz yazıyoruz!

Ayrıca bizimle iletişime geçmek için sosyal medya hesaplarımızı kullanabilir veya buraya tıklayarak bize ulaşın sayfasına gidebilirsiniz.