En İyi 4 PDF Görüntüleme Programı

En İyi 4 PDF Görüntüleme Programı

Bilimsel bir makaleyi ve bir sunumu artık bilgisayarlarımızdan ve akıllı telefonlarımızdan inceliyoruz. Durum böyle olunca bu tür belgeleri okumak için bazı programlara ihtiyacımız oluyor. Mesela bir Portable Document Format dosyasını PDF Reader programları dışında okumanız mümkün değil. Bu yazımızda sunumları ve makaleleri daha rahat okumak için en iyi 5 PDF Görüntüleme programını inceleyeceğiz.

Bakmadan Geçme!  En İyi 3 Kod Editör Programı

Bazı programlar vardır, kim gelirse gelsin onları geçemez. Bu listemizde de o programlardan bazıları bulunuyor. PDF dosyalarını görüntülemek için çoğu kişi aynı programı kullanır. Ancak bazen değişimler güzel sonuçlar doğurabilir. Sizde klasik görüntüleme programınızdan sıkıldıysanız veya PDF dosyaları okumaya başlayacaksınız, bu liste tam size göre olacak. Yazıda hem Android hem IOS hem de Windows’ta kullanılabilen programlara yer vereceğiz. Hemen başlayalım!

Adobe Acrobat Reader

Adobe firması tarafından geliştirilen ve birçok kişi tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilen çoklu PDF okuyucu Acrobat Reader ile karşınızdayız. Bu tür dosyaları okumak için en iyi program olarak gösterilen Acrobat, diğer tüm Reader’lara fark atmış durumda. Klasik ve güçlü bir görüntüleyici arıyorsanız Acrobat tam size göre! Adobe’nin resmi web sitesinden ücretsiz bu programı edinebilirsiniz.

Bu programı Windows, Android ve IOS İşletim Sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader
Adobe Acrobat Reader

PDFelement

Ücretli bir görüntüleyici ve düzenleyici olan PDFelement, bu sektörün öncülerinden. Ancak programımız ücretli. Ancak bir PDFF dosyasında erişmek, düzenlemek ve yaratmak konusunda çok geniş bir yelpazesi bulunuyor. Bu dosyalarla çok işi olan kişisel için birebir program. İsterseniz resmi web sitesinden deneme sürümünü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows, Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanılabilir.

PDFelement
PDFelement

Google PDF Viewer

Android sistemler için Google tarafından geliştirilen, ücretsiz ve düşük boyutlu görüntüleme programı. Kitap, sunum, makale okumak ve bunu akıllı telefonlarınızdan yapmak için birebir. Kullanışlı ve basit.

Google PDF Viewer
Google PDF Viewer

Foxit Reader

Uzun zamandır piyasada olan ve birçok kişi tarafından kullanılan Foxit Reader, bir PDFF dosyasıyla size her şeyi yapmayı vadediyor. Yeni PDFF dosyaları oluşturabilir, düzenleyebilir, okuyabilir, kaydedebilir, çalışmalar yapabilirsiniz.

Windows, Android ve IOS İşletim sistemlerinde kullanılabilir.

Foxit Reader
Foxit Reader
Bakmadan Geçme!  Meraklılarına! 3 Oyun Yapma Programı

Yazımızın sonuna geldik. Siz bu listede olan veya olmayan hangi PDF Görüntüleme programını kullanıyorsunuz? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum yazarak belirtmeyi unutmayın!

Önceki İçerikKredi Kartlarında Bulunan CVC Kodu Nedir?
Sonraki İçerikDNS Nedir? Ne İşe Yarar?
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın