Bütçeye Göre En İyi Oyuncu Koltukları

Bütçeye Göre En İyi Oyuncu Koltukları

Bilgisayarınızı, klavyenizi, mouseunuzu aldınız ve sıra koltuk almaya mı geldi? En doğru yerdesiniz! En ucuzundan en pahalısına tüm oyuncu koltukları modellerini bu yazıda bulabileceksiniz. Saatlerce bilgisayar başında oturmanıza rağmen vücudunuza zarar vermeyecek, oyun zevkinizden hiçbir şey kaybetmeyeceğiniz oyun koltukları’nı hep beraber inceleyelim.

Bakmadan Geçme!  Bütçeye Göre En İyi Oyuncu Klavyeleri

Oyuncu koltukları fiyatları 300 TL’den 3000 TL’ye kadar değişmektedir. Ancak fiyat kaliteli olduğunu göstermez. Yazımızda 5 oyuncu koltuğu modeli inceleyeceğiz.

5) XFly Fileli Oyuncu Koltuğu (350-400TL)

Oyuncular için tasarlanan, şık görünüme sahip olan ve en uygun fiyatlı koltuğumuz XFly Fileli, birden fazla renk seçeneğine de sahip. Çok fazla fonksiyonel özelliğe sahip olmamasına karşın, fiyatının hakkını verecek bir koltuk olduğunu da unutmamak gerekiyor.

XFly Fileli Oyuncu Koltuğu
XFly Fileli Oyuncu Koltuğu

4) XFly Mini B Oyuncu Koltuğu (500-600TL)

Klasik bir oyuncu koltuğu görünümde olan ve malzemesinden çalınmayan bir model olan XFly Mini B, isteklerinizi karşılayabilecek türden. Kendinizi bir oyuncu gibi hissedebileceğiniz bu koltuk sizin aradığınız koltuk olabilir.

XFly Mini B Oyuncu Koltuğu
XFly Mini B Oyuncu Koltuğu

3) Extreme Oyuncu Koltuğu (600-700 TL)

Spor bir tasarıma sahip olan ve bir oyuncu koltuğunda bulunabilecek bir çok dinamiklere sahip olan Extreme oyuncu koltuğu, ortalama olarak görülecek bir koltuk. Oyuncu koltukları arasında orta bütçeye en çok hitap eden koltuklardan biri Extreme.

Extreme Oyuncu Koltuğu
Extreme Oyuncu Koltuğu

2) xDrive Anka Serisi Oyun Koltuğu (1.250-1.500 TL)

Oyuncu koltukları sektörünün zirvesi olarak kabul edilen xDrive’ın Anka Serisi bir oyuncunun sahip olabileceği en iyi koltuklardan biri. Profesyonel oyuncular için tasarlanmış olup, bir oyuncunun koltukta aradığı tüm özellikleri sunuyor.

xDrive Anka Serisi Oyun Koltuğu
xDrive Anka Serisi Oyun Koltuğu

1) DXRacer Oyuncu Koltukları (1000-2000TL)

Bu koltuğun modellerini ayırmak istemedik, çünkü hepsinin içinde küçük farklar bulunuyor. Bunun yanında her DXRacer koltuğuna ek olarak aksesuarlar alabiliyor, bilgisayarlarınızla birlikte tam kullanım sağlayabiliyorsunuz. DXRacer ile profesyonel bir oyuncu iseniz bir koltukta istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

DXRacer Oyuncu Koltukları
DXRacer Oyuncu Koltukları
Bakmadan Geçme!  Bütçeye Göre En İyi Oyuncu Mouse Modelleri

Bu yazımızda kullanıcı yorumlarını dikkate alarak en beğenilen ve her bütçeye uygun oyuncu koltuklarını inceledik. Listemizdekiler dışında önerdiğiniz bir oyuncu koltuğu modeli varsa yorum yazarak bizlerle paylaşmayı unutmayın! Yazımızın sonuna geldik. Siz en çok hangi koltuğu beğendiniz? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum yazarak belirmeyi unutmayın!

Önceki İçerikSony’nin Telefonları Alınır Mı?
Sonraki İçerikAliExpress Neden Ucuz?
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

1 YORUM

  1. Oyuncu koltuğu denen şey bana çok saçma ve pahalı geliyor. IKEA’dan güzel bir döner koltuk buradaki koltukların neredeyse hepsini havada karada geçer diye düşünüyorum. Koltuk alırken şekile bakmayın, rahatlığa, sağlığına ve temizliğine bakın.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın