Biz Geldik! Mazeretsiz Geldik!

Mazeretsiz.com Açıldı!

Merhaba, Mazeretsiz.com kişisel blog sitemiz yayında! Biz geldik! Diğer blog sitelerinden uzak, insanlığı muasır medeniyetler seviyesine çıkartmak için açtığımız bu blog sitesinde, bir çok konu başlığı altında sizi bilgilendirecek ve kendi yorumlarımızı sizlerle paylaşacağız.

Ben Cihat Cebeci ve Oğulcan Galata (Dunedain), bir çok kategoride yazacağımız yazılarımızı siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Günlük hayat, edebiyat, sinema, teknoloji, bilim, spor gibi konu başlıklarında yapacağımız paylaşımları şimdiden hazırlamaya başladık bile!

“Yorumlarınız”

Yorumlarınız bizim ve sitenin geleceği için çok önemli. Sizlerin yapacağı yorumlara göre eksiklerimizi,hatalarımızı göreceğiz ve çözüm yolları arayacağız. Olumlu,olumsuz yorumlarınızı bizden esirgemeyin, aksi taktirde değersiz olduğumuzu düşünürüz 😀

Youtube?

Mazeretsiz.com olarak, youtube’da Cihat Cebeci hesabı üzerinden paylaşımlar yapacağız. Bir youtuber kadar olmasada bizde elimizden geldiğince video içerikleri üretmeye çalışacağız. Hala abone olmadınız mı?

youtubecihatcebeci  Hemen Abone OL!

 

Ekibimiz

İki kişi olarak başladığımız Mazeretsiz.com’da , şuan sadece iki arkadaş yönetiyor ve yazıyoruz. İlerleyen zamanlarda ekibimizi genişletmeyi ve daha fazla içerik üretmeyi düşünebiliriz. Bende yazı yazmak isterim diyen arkadaşlar bize ulaşırlarsa kendileriyle bu durumu konuşabiliriz 🙂

Kategoriler

Mevcut kategorilerimiz;

  • Genel
  • Teknoloji
  • Bilim
  • Sosyal Medya
  • Edebiyat
  • Sinema
  • Spor
  • Yaşam

Alt kategoriler veya yeni kategoriler zamanla eklenebilir. Bu durumda bu listenin bir önemi kalmayacaktır 😀

İstediğiniz paylaşımlar, kategoriler olursa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. İsteğiniz bize de uygunsa neden hayata geçirmeyelim?

Son Olarak..

İnternet aleminde Mazeretsiz.com olarak aranıza katılmaktan çok mutluyuz! Umarız sizlere anlaşılır,açıklayıcı,eğlenceli,bilgilendirici paylaşımlar yapabiliriz. Biz diğer bloglardan farklı olarak Nitelikli İçerik Üretmeye çalışacağız. Çünkü biz Mazeretsiz yazıyoruz!

 

Sonraki İçerikSpaceX ve ISS Bizi Kandırıyor(!) Nasıl Fark Edemedik?
Cihat Cebeci
Merhaba, ben Cihat! Memleketim Aydın/Nazilli. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum. Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara ve teknolojiye meraklıyım ve ilgiliyim. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi paylaşmak amacıyla Mazeretsiz'de yöneticilik ve yazarlık yapıyorum.
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın!
Buraya İsminizi Yazın